काठमाडौंमा युवतीमाथि बलात्कार पछि हत्या प्रयास, धनुषाबाट झट्केलो बाबु पक्राउ

  • प्रकाशित मिति : 2021-01-30
  • nepaltale.com

काठमाडौं । झट्केलो छोरी (आफ्नी श्रीमतीको पहिलाको श्रीमान् पट्टीकी छोरी)को बलात्कार पछि हत्या प्रयास गर्ने एक पुरुषलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

पक्राउ पर्नेमा धनुषाको कमल नगरपालिका–५ स्थायी घर भइ हाल काठमाडौंको गोकर्णेश्वर नगरपालिका–५ जम्बुडाँडा बस्ने ४० वर्षीय भोला यादव छन् ।प्रहरीका अनुसार यादव यादव जम्बुडाँडास्थित सिद्धार्थ कलेज अफ टेक्निकल साइन्सेज प्रालिले भाडामा लिएर बनाएको टिनको टहरामा कोठामा भाडामा लिएर बस्दै आएका थिए । टहरामा उनकी श्रीमतीसहित श्रीमतीको पहिलेको श्रीमानपट्टीकी छोरी (झट्केलो छोरी) समेत बस्दै आएकी थिइन् ।

बुधबार (माघ १४ गते) यादवले झट्केलो छोरीमाथि बलात्कार गरी हत्या प्रयास गरेका प्रहरीको भनाइ छ । जम्बुडाँडामा एउटा महिलाको हत्या प्रयास भएको भन्ने सूचनाको आधारमा महानगरीय प्रहरी बृत्त बौद्धबाट प्रहरी टोली घटनास्थल पुगेको थियो ।

घटनास्थल (यादवले भाडामा लिएको कोठा)मा एउटा युवती रगताम्य अवस्थामा भेटिएपछि प्रहरी टोलीले उनको उद्धार गरी उपचारका लागि अस्पताल पठाएको थियो । घटनाको अनुसन्धानका क्रममा यादवले युवतीमाथि बलात्कार गरी हत्या प्रयास गरेको देखिएको थियो ।

बलात्कार गरी ज्यान मार्ने प्रयास गर्दा युवती चिच्याएपछि यादव त्यहाँबाट भागेका थिए । काठमाडौंबाट भागेका उनी धनुषामा पक्राउ परेका हुन् ।

प्रहरीका अनुसार यादवले बलात्कार पछि हत्या गरेकी युवतीको अहिले राष्ट्रिय ट्रमा सेन्टरमा उपचार भइरहेको छ । पीडित युवती अहिलेसम्म पनि अचेत रहेकी प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

पक्राउ परेका यादवमाथि जवरजस्ती करणी र ज्यान मार्ने उद्योग गरेको कसुरमा थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।