भारतबाट आएका १७ जनाको कोरोना रिर्पोट आयो

  • प्रकाशित मिति : २०७७ जेष्ठ १३, मंगलवार
  • nepaltale.com

प्युठान । झिमरुक- भारतबाट आई स्थानीय तहले निर्माण गरेको क्वारेन्टिनमा बसेका माण्डवी गाउँपालिकाका १७ जनाको पिसिआर रिपोर्ट नेगेटिभ आएको छ। वडा नं ३ माण्डवी माध्यमिक विद्यालयको क्वारेन्टिनमा बस्दै आएकाको नेगेटिभ आएको गाउँपालिका अध्यक्ष श्रीधर रोकाले बताउनुभयो।

पालिकाको वडा नं ५ रम्दीका उनीहरुको भारतबाट आएको छैटौँ दिनमा पिसिआर परीक्षण गरिएको र उनीहरुलाई १४ दिनपछि घर पठाइने जनाइएको छ। त्यस्तै माण्डवी पालिकामा कार्यरत स्वास्थ्यकर्मी, देवीस्थान प्रहरीचौकीका इञ्चार्ज र जिल्ला ट्राफिक इञ्चार्ज गरी चार जनाको पिसिआर रिपोर्ट पनि नेगेटिभ आएको गाउँपालिका अध्यक्ष रोकाले बताउनुभयो।

यस्तै ऐरावती गाउँपालिकामा भारतबाट आएका सात व्यक्तिको आरडिटी रिपोर्ट नेगेटिभ आएको छ । ऐरावती २ मोती माध्यमिक विद्यालय बरौलामा बस्दै आएका सात जनाको रिपोर्ट नेगेटिभ आएपछि घर पठाइएको स्वास्थ्य शाखा प्रमुख राममाया गुरुङले बताउनुभयो।