देउवा सरकारमा भागबण्डा गर्न विपक्षी गठबन्धनको बैठक सिंहदरबारमा,माधव नेपाल पनि जाने

  • Published Date : 2021-07-12
  • nepaltale.com

काठमाडौँ। सर्वोच्च अदालतले नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवालाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्त गर्न परमादेश जारी गरेपछि गठबन्धनको बैठक आह्वान भएको छ । देउवाले साँझ पाँच बजे सिंहदरबारस्थित संसदीय दलमा गठबन्धनको बैठक बोलाएका नेपाली कांग्रेसका प्रतिनिधि सभाका प्रमुख सचेतक बालकृष्ण खाणले जानकारी दिए ।

‘सभापति देउवाले पाँच बजे गठबन्धनका शीर्ष नेताहरूको बैठक संसदीय दलको कार्यालयमा बोलाउनु भएको छ,’ खाणले नेपाल टेललाई भने ।बैठकमा माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल, एमाले वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल, जनता समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष उपेन्द्र यादव, राष्ट्रिय जनमोर्चाकी नेतृ दुर्गा पौडेलसहितका नेताहरूलाई बोलाइएको छ ।

बैठकमा नेपाल पक्ष जाने कि नजाने अझै टुंगो लागेको छैन। आइतबार मात्रै नेकपा एमालेको कार्यदल बैठकले एमाले एक भएको सहमति गरेको छ। आजै ५ बजे एमाले अध्यक्ष ओलीले पनि पनि स्थायी कमिटीको बैठक बोलाएका छन्।