४ महिना लगाएर बनाइएको थियो ‘एनिमल’को ५ सय केजीको मेशिनगन

  • प्रकाशित मिति : २०८० मंसिर १२, मंगलवार
  • nepaltale.com

रणवीर कपूर, रश्मिका मन्दाना, बबी देओल र अनिल कपूरको फिल्म एनिमलको प्रमोशनल कार्यक्रम चेन्नईमा भएको थियो।

पत्रकार सम्मेलनको क्रममा टोलीले ट्रेलरमा देखाइएको मेसिन गनको दृश्यको प्रामाणिकतामा उठेका प्रश्नहरूको जवाफ दिएका छन् ।

वास्तवमा, यो दृश्य सोसल मिडियामा धेरै ट्रोल भएको थियो, त्यसैले निर्माताहरूले आफैं यसको सत्यको बारेमा कुरा गर्ने सोचेका थिए।

‘एनिमल’ का प्रोडक्शन डिजाइनर सुरेश सेल्वराजनले ५०० केजीको मेसिन गनलाई चार महिनामा रियल स्टिलबाट सावधानीपूर्वक बनाइएको बताए । यो कम्प्युटर उत्पन्न इमेजरी होइन । सेल्वराजनका अनुसार यो ठूलो मेसिन १८ मिनेट लामो एक्सन सिक्वेन्समा आफ्नो शक्ति देखाउन तयार छ । यो भारतीय सिनेमाको उपलब्धिभन्दा कम होइन । उनले यो मेसिन गन बनाउनुको श्रेय निर्देशक सन्दीप रेड्डी वांगाको भिजनलाई दिए ।

रणवीर कपुरले पनि सुरेश सेल्वराजनले बनाएको यो मेसिन पहिलो पटक हेरेको आफ्नो अनुभव सेयर गरेका छन् । सन्दीप रेड्डी वांगा र सुरेश सेल्वाराजनबीचको अद्भुत सहकार्यलाई स्वीकार गर्दै, उनले उत्पादनको प्रामाणिकताको प्रशंसा गरे।

रणवीरले जोड दिए- ‘हामी सेटमा वास्तविक हतियार प्रयोग गर्दैनौं । जब हामी लामो समयसम्म सुट गर्छौं, हामीले हाम्रो शरीर र कानमा यति ठूलो मेसिन सञ्चालन गर्दा कस्तो असर गर्छ भनेर सोच्नुपर्छ । मैले त्यो दृश्यको कल्पना गर्नुपर्‍यो । गोलीहरू वास्तविक थिएन, नक्कली थिए । यो सिने जगतको जादू हो ।

सन्दीप रेड्डी वांगाद्वारा निर्देशित एनिमल ३ घण्टा २१ मिनेटको छ । डिसेम्बर १ मा रिलिज हुन लागेको यो फिल्मले बक्स अफिसमा विक्की कौशलको ‘साम बहादुर’सँग भिड्नेछ । चलचित्रको अग्रिम बुकिङ सुरु भएको छ । यो फिल्म हिन्दी, तेलुगु, तमिल, कन्नड र मलयालम भाषाका थिएटरमा रिलिज हुनेछ ।