दयाहाङ राई अभिनीत चलचित्र ‘गाउँ आएको बाटो’को ट्रेलर सार्वजनिक

  • प्रकाशित मिति : २०८१ जेष्ठ ११, शुक्रबार
  • nepaltale.com

काठमाडौं । अभिनेता दयाहाङ राई अभिनीत चलचित्र ‘गाउँ आएको बाटो’को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । बिहीबार राजधानीमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरी चलचित्रको ट्रेलर सार्वजनिक गरिएको हो। चलचित्रलाई नवीन सुब्बाले निर्देशन गरेका हुन।

ट्रेलर बाबुछोराको स्नेही सम्बन्धको दृश्यबाट सुरु हुन्छ । भोजपुरको राई परिवारको खुसी त्यति बेला सङ्कटमा पर्छ, जति बेला गाउँमा मोटर आइपुग्छ । मोटरसँगै आउने लाहुरे, उनीहरूले ल्याउने उपहार र त्यसले यो आदिवासी परिवारमा आउने उतारचढावको कथा ट्रेलरले पेश गर्छ ।

चलचित्रको कथा छोरा बिन्द्रे (प्रसन राई) र उसको बाबु माइला (दयाहाङ राई) वरपर घुम्छ । ट्रेलर पनि यी नै बाबुछोराको मायाबाट सुरु भएको छ। लाहुरेले ल्याउने उपहार र त्यसले गरिब परिवारमा आउने उतारचढावको कथा ट्रेलरमा देखाईएको छ।

गाउँमा बाटो र मोटर आएपछि भोजपुरको राई परिवारमा निम्तिएको संकट चलचित्रको मूल सार हो। लाहुरेले ल्याउने उपहार र सडकसँगै आउने स्मार्टफोन, सनग्लास, टेलिभिजन, चाउचाउ, त्रिपाललगायतले मानवीय सम्बन्ध र सोचाइमा ल्याउने परिवर्तनको कथालाई पर्दामा उतारिएको छ ।

चलचित्रमा पशुपति राई दयाहाङकी पत्नीको रोलमा छिन् । आमोद राईले निर्माण गरेको चलचित्र रामबाबु गुरुङको बाँसुरी फिल्म्स र निर्देशक सुब्बाको मेन्छायम पिक्चर्सको ब्यानरमा बनेको हो। चलचित्र यहीँ जेठ २५ गतेबाट विश्वभर रिलिजको तयारीमा छ ।